O mně

Své mnohaleté zkušenosti ze stavebnictví dokážu velice dobře využít při prodeji nemovitostí a pozemků, najít jejich silné stránky a potenciál. Prezentace prodávané nemovitosti kupujícímu, opřená o znalosti a zkušenosti ze stavebnictví zvyšuje důvěru, potenciál, rychlost prodeje a přináší přidanou hodnotu. Díky své praxi, znalosti stavebních a správních předpisů dokážu svědomitě nabídnout prodávajícím i kupujícím komplexní servis. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a odvádím ji na špičkové úrovni. Využívám nejmodernější technologie, profesionálního fotografa, 3D scany, točím video prohlídky, vytvářím Home Staging, dělám půdorysy a vizualizace, pracuji na sociálních sítích... Vše s jasným cílem.

Prodat Vaši nemovitost za co nejlepší cenu v co nejkratším čase. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Reference spokojených klientů a odvedená práce hovoří za mě. 

V případě, že Vás cokoliv dalšího zajímá, potřebujete poradit a pomoct s prodejem nebo pronájmem nemovitosti nebo jen chcete znát tržní cenu Vaší nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat, ráda se s Vámi sejdu u šálku dobré kávy nebo čaje.

Danica Heitelová

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitostí

zpracováním osobních údajů