Reference

Paní Heitelová mi velice pomohla rychlou a vysoce profesionální službou. Spolehlivost, ochota, vstřícnost - to jsou v dnešní době vzácné vlastnosti. Proto doporučuji spolupráci s paní Heitelovou a ještě jednou jí děkuji!

Mgr. Kateřina Lamačová

Vážená paní Heitelová, především bych Vám chtěl poděkovat za vstřícnost, ochotu a empatii, která z Vás vyzařuje, dáváte svým klientům důvěru a klid v jednání. Moc děkuji.

Ladislav Venc

Perfektní spolupráce a rychlé jednání. Doporučuji.

Bc. Tomáš Oulehla

Paní Heitelová je velmi zdatná profesionálka ve svém oboru. Vždy se snaží najít to nejlepší pro klienta a to s klidem, vstřícností a porozuměním pro jeho potřebu. Stoprocentně doporučuji pro další zákazníky.

Barbara Světlíková

Vřele doporučuji, profesionalita, ochota, rychlost jednání, pečlivost. Taková je paní Danica Heitelová a firma Heitel reality a stavby. Byla radost s ní spolupracovat.

Ing. Antonín Kopčan

Paní Heitelová je skutečný profesionál! Je radost spolupracovat s někým, kdo je vysoce orientovaný a zkušený v oboru, ve kterém nabízí své služby. Paní Heitelová navíc vyniká milým a vstřícným jednáním, srozumitelnou komunikací, ochotou a trpělivostí naslouchat specifickým požadavkům zákazníka a hledat řešení ušité na míru právě jemu. Velmi oceňuji také efektivitu, rychlost a pečlivost její práce. Děkuji za toto všechno a jsem si jistá, že pokud bychom v budoucnu realitní služby opět potřebovali, obrátíme se právě na ní.

Jindra Voláková

Zkušenosti s HEITEL REALITY A STAVBY s.r.o., v čele s paní Danicou Heitelovou jsou jen ty nejlepší. Naprosto profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti i v této složité době. Naprostá spokojenost, mohu velmi doporučit. Ladislav Latta - spokojený klient

Ladislav Latta

Děkujeme moc. Nejkrásnější dárek k Vánocům je pro nás tento nádherný, útulný dům, o kterém jsme dlouho snili a díky Vám se nám splnil sen.

Manželé Hanákovi

Paní Heitelová a její celý tým byli úžasní a naprosto vše šlo jako po másle ... Srdečnost a touhu pomoci klientům má celá "tato rodinná realitní kancelář v krvi". Práce pro ně je zábavou a radostí ... proto se s pí. Heitelovou cítíte v dobrých rukou a to hlavní … síla jejího pozitivního a profesionálního jednání vede k úspěchu. Nejenom já, při prodeji, ale i moji přátelé si prošli "růžovým sadem" při koupi nebo prodeji nemovitosti. Vše by tak mělo správně fungovat. Tady je to komplex SRDCE ... LÁSKA ... ENERGIE ❤️❤️❤️

Simona Volhejnová

V letošním roce, při prodeji svého rodného domu a pořízení menšího bytu, jsem využil služeb realitní kanceláře HEITEL REALITY A STAVBY. S prací paní Danici Heitelové jsem byl nadmíru spokojen, vše proběhlo v naprostém pořádku. Tak moc a moc děkuji a doporučuji Všem.

Jaroslav Krsička, Olomouc

Velká spokojenost, profesionální přístup paní Heitelové.

Mgr. Mario Wiedermann, Olomouc

Pokud chcete někdo v realitách koupit, prodat nebo pronajmout, velmi doporučuji služby realitní makléřky, paní Danici Heitelové. Jednání na úrovni, rychlé, pružné. Ochotně poradí, jak dál. Jsem velmi spokojená se službami a i v budoucnu, pokud budu potřebovat, budu se obracet jen na ni.

Ludmila Zapletalová, Olomouc

Děkuji Vám za profesionální přístup, kterého se nám společně s manželkou od Vás během naší spolupráce ohledně prodeje pozemku dostávalo. Rádi Vás budeme dále doporučovat za Vaši ochotu a vstřícné vystupování. Moc děkuji.

Aleš Janáček, Brno

V minulosti jsem díky zprostředkovatelské činnosti paní Heitelové zakoupila bytovou jednotku v Olomouci. Přístup paní Heitelové byl od prvopočátku až do konce velmi profesionální, vstřícný, nebylo mu co vytknout. Vše domluvené platilo, a ke všemu bylo jednání provázeno i osobním přístupem. Děkuji tedy za vše.

Iveta Gronská, Tisková mluvčí ZOO Olomouc

Dobrý den, přes realitní kancelář mi byl zprostředkován převod družstevního bytu v Prostějově. S prací paní makléřky Danici Heitelové jsem byla spokojena a děkuji za realizaci. Přeji spoustu spokojených zákazníků.

Jana Svobodová, Prostějov

Jsem velmi spokojená s bytem, který jsem si pronajala přes realitní kancelář, konkrétně s prací paní makléřky Danici Heitelové. Ocenila jsem, že se mi věnovala, ukázala několik bytů. Hlavně vyslechla mé požadavky na bydlení a vlastně mi splnila můj sen. Mohu ji všem doporučit. Také jsem s paní Heitelovou v kontaktu, protože chci koupit chatu v okolí Olomouce. Má moji důvěru a mohu ji proto doporučit všem, kteří chtějí koupit, prodat, pronajmout.

Mirka Coufalová, Olomouc

Vážení přátelé, tímto bych rád vyjádřil svoji spokojenost s prací paní makléřky Danici HEITELOVÉ, která se starala o nabídku pronájmu mého bytu v květnu roku 2019. Mám za to, že její realitní služby byly spolehlivé, profesionální a zároveň velice slušné a korektní pro všechny strany. Vyjadřuji slova uznání a díku za odvedenou práci.

Ing. Karel Kadlec, Olomouc

Paní Heitelová je jedna z nejpracovitějších a nejpoctivějších lidí, které znám. S mým pronajímaným bytem mi již pomohla v minulosti, vždy k mé naprosté spokojenosti. Její přímé a solidní vystupování a umění jednat s lidmi jsou důvodem, proč právě ona je mou realitní makléřkou.

MUDr. Jarmila Kubíková

Vřele doporučuji všem, kteří chtějí poradit, pronajat nebo prodat nemovitost paní Danicu Heitelovou, realitní makléřku pro její vstřícnost, pracovitost, trpělivost, laskavost, ochotu a milou povahu.

Antonie Mazánková

Vynikající spolupráce s makléřkou Danicou Heitelovou. Je to již třetí byt v řadě, který se nám podařilo díky jejím službám v relativně krátké době obsadit solidními a spolehlivými nájemníky. Musíme pochválit i profesionalitu a velice aktivní a rychlou komunikaci. Těšíme se na další spolupráci.

Radim Stupka

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitostí

zpracováním osobních údajů